Які є квартири

Розробляючи планування квартир, ми поставили себе на місце наших майбутніх мешканців. Чи не завузький передпокій та чи зручно розміщуються санвузли? Можливо, спальня має бути навпроти лоджії? У «Столичному Престиж» ми створили різні варіанти — враховуючи ваші індивідуальні побажання. Архітектори та дизайнери спроєктували великі зони для відпочинку, широкі коридори та передпокої, передбачили місце для найнеобхіднішого в житловій зоні.

Особливість планувань — це не лише звичні зони в квартирі, а й функціональність лоджій. Саме тут хочеться відпочити після напруженого робочого дня або насолоджуватися заходом сонця із панорамним видом. Завдяки розробникам проєкту, це не просто додатковий простір, а повноцінні окремі кімнати — для вашого комфорту.

В деяких плануваннях вітальні об'єднані з кухнею, а квартири мають по два санвузли. А якщо ви хотіли б придбати квартиру із заокругленими кутами в кімнатах, це не проблема — сучасні рішення інтер’єру тут втілено в кожній деталі.

ЖК «Столичний» у своїх преміальних секціях пропонує 16 варіантів квартир площею від 29,89 м² до 100,73 м². Тож хутчіш переходьте до зображень: вибирайте ваш варіант і переїжджайте до нас!

Більше варіантів квартир ви можете переглянути у розділі Планування.

Зв'язатись з менеджером
Які є квартири Які є квартири Які є квартири Які є квартири Які є квартири Які є квартири Які є квартири Які є квартири