Спорт та дозвілля

Спорт та дозвілля

Спорт і дозвілля

Спортивні майданчики у Столичний Prestige огороджені та обладнані всім потрібним. На дитячих є сучасне ігрове обладнання для малечі різного віку.

Стилобат пропонує доступ до приміщень соціального та оздоровчого призначення: фітнес, йога, місця дозвілля мешканців ЖК «Столичний».

Також поряд із комплексом є відкритий спортивний осередок із футбольним полем, баскетбольним і волейбольним майданчиками.

Здоров’я

На території комплексу розміщений медичний центр Super Likar і стоматологічна клініка SunDent. Неподалік від житлового комплексу є поліклініки, амбулаторії, диспансери та аптеки.

Освіта

Поблизу преміум черг ЖК «Столичний» розташовано достатньо закладів освіти для дітей різного віку.

На території комплексу є сучасний, комфортний приватний садочок Middle Way. Він працює за власним контентом, в основі якого лежить класичний науковий метод Марії Монтессорі. Тут дотримуються базового компонента дошкільної освіти, велика увага приділяється розвитку емоційного інтелекту та творчості дитини. У садочку переконані, що всі діти талановиті й допитливі від природи. І якщо дати їм якісну освіту, свободу і повагу, виховати впевненість у власних силах і любов до життя, то в майбутньому вони змінять світ на краще.

Шкільні заклади:

  • Альтернативна школа «Сонячний острів» на території комплексу.
  • Васильківська загальноосвітня школа І–III ступенів №8 за 200 м від ЖК.
  • Васильківський академічний ліцей «Престиж».
Зв'язатись з менеджером